HAKKIMIZDA

Şirketimiz Arma Ltd 1979 yılında küçük bir beyaz eşya atölyesi olarak kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda klima ve beyaz eşya satışına başlanmıştır.

Uzun yıllar boyunca devam eden atölye ve satış mağazamız farklı bir sektöre daha girerek perde satışına başlamıştır. Sadece ofis perde satışı ile başlayan yolculuk zaman içerisinde gelişmiş ve müşteri talepleri karşısında geniş bir yelpazeye ulaşmıştır. Perde sektöründe öncü olan firmamız yenilikleri yakın olarak takip etmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Şirketimiz bünyesinde ev tekstil markalarının en kaliteli ve farklı çizgilerini yansıtan ürünlerimiz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Kendi özel tasarımlarını yansıtan ürünler sektöründe kaliteyi en üst düzeyde tutmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde ön plana çıkan ve rakiplerini geride bırakan bir diğer sektörümüz ise 4 mevsim Gölgelendirme sistemleridir. 4 mevsim gölgelendirme temeline dayanan ürünlerimiz restorantlar, evler ve çeşitli amaçlar için tercih edilmektedir. Bu yelpazede sunulan ürünlerimiz ise, açılır kapanır 4 mevsim tente sistemleri, Açılır – kapanır kış bahçesi, Pergola, Veranda Kapaması, Bağımsız kapamalar, Havuz kapamaları, hareketli tavan, Bahçe odası / Gazebo, Tente sistemleri, Dış mekân dikey stor, Skylight iç ve dış tente, Kış bahçesi tentesi, İç mekan raylı katlamalı perde ve Dikey stor şeklindedir.

Ayrıca şirketimiz , Efes Pilsen gibi büyük içecek şirketlerinin buzdolabı teknik servislerini yapmaktadır.